Oświetlenie, które doda industrialnego charakteru

Klasyczna lampa wisząca Ivo to doskonałe uzupełnienie każdego wnętrza. Dostarcza mu potrzebnego światła - idealnego do pracy i odpoczynku. Jej design oddaje styl industrialny, loftowy, nowoczesny. Elegancka oprawa Ivo spodoba się też miłośnikom wnętrz pałacowych i glamour. Zawieszona nad stołem czy biurkiem będzie doskonale oświetlać przestrzeń roboczą, czy jadalną.

Konstrukcja nowoczesnej lampy Ivo bazuje na metalowym abażurze zawieszonym na długim przewodzie. W kloszu ukrywa się miejsce na jedną żarówkę. Dzięki temu, że wnętrze klosza utrzymane jest w złotym odcieniu, światło pięknie się odbija i daje nastrojowe refleksy.

Lampa Ivo będzie dobrym uzupełnieniem sypialni, pokoju nastolatka, korytarza, gabinetu. Może w nich stanowić główne oświetlenie, a także być uzupełniona tym pomocniczym.

Design lampy Ivo jest niezwykle elegancki i szykowny. Łączy ona czerń ze złotymi akcentami. W tym pierwszym kolorze utrzymany jest przewód i zewnętrzna część abażura. Jego wnętrze wykończone jest barwą złotą.

Lampa wisząca Ivo to część większej kolekcji opraw świetlnych dedykowanych nowoczesnym, eleganckim wnętrzom. Najlepiej prezentuje się z meblami w stylu modern, glamour.

Wymiary
Długość 66 cm
Szerokość 66 cm
Wysokość 110 cm
Waga 2.27 kg
Do pobrania