Lampa wisząca Jadida – bajeczny klimat Maroka w Twoim domu

Orientalne wnętrza onieśmielają feerią barw, bogactwem wzorów i przepychem dodatków. Jeśli kusi Cię ten styl, nie musisz już czekać do wakacji, aby poczuć się jak w samym sercu magicznego Maroka – lampa wisząca Jadida pomoże Ci poczuć egzotykę we własnym salonie.

Lampa zamanifestuje Twoją fantazję i upodobanie do misternej ornamentyki – metalowy klosz wygląda jak utkany ze złota, a ulokowane w nim kolorowe kryształki iskrzą się tęczowym blaskiem. Kopuła zakończona finezyjnym obrzeżem naśladuje charakterystyczne lampy marokańskie, które zwykle są pękate i bogato zdobione. Dzięki „plecionej” konstrukcji światło prześlizguje się przez kryształki, zdobiąc pomieszczenie bajecznymi refleksami. Tradycyjny styl lampy Jadida wyrażony jest także poprzez kolorystykę (antyczne złoto) oraz ozdobne zawiesie z łańcuchem.

Ekskluzywna lampa w stylu orientalnym zawładnie całą aranżacją. Jeśli chcesz wiernie odtworzyć marokański klimat, sięgnij po ażurowe przesłony i ozdoby ścienne, kolorowe tkaniny (jedwab, aksamit, tiul), wzorzyste dywany i kilimy. Jeśli chcesz tylko wyrazić sentyment do tego trendu, oprócz lampy wykorzystaj jedynie 2-3 dodatki, np. orientalny dywan i poduszki z chwostami.

Wymiary
Długość 110 cm
Średnica 33 cm
Waga 1.28 kg
Do pobrania