Lampa wisząca Jardin - styl skandynawski w nowoczesnym wydaniu

Lampa wisząca Jardin to model pasujący do wnętrz w stylu nowoczesnym i skandynawskim. Jej charakterystycznym elementem są drewniane części. Nadają one oprawie oryginalnego, wręcz awangardowego charakteru. Drewniane elementy dodają też ciepła i naturalności wystrojowi. Sprawiają też, że światło staje się delikatne, subtelne – idealne do odpoczynku czy wytężonej pracy.

Bryła skandynawskiej lampy Jadin jest minimalistyczna, prosta, surowa. Niewielkie rozmiary sprawiają, że oprawa nie przytłacza nawet niewielkich kawalerek. Zawieszona na długim, regulowanym przewodzie pozwala samodzielnie dopasować wysokość jej zawieszenia do potrzeb pomieszczenia i własnych preferencji.

Lampę Jrdin zawiesić możesz w dowolnym miejscu w salonie czy jadalni. Aby jednak dawała najlepsze światło, najlepiej zdecyduj się na środek wnętrza. Możesz ją potraktować jako główne źródło światła lub uzupełnić ją kinkietami, lampami stojącymi, biurkowymi. Ciekawym wyborem będzie też zaproszenie do pokoju kilku kloszy z kolekcji Jardin. Metal, z którego wykonana jest lampa Jardin pokryty jest białym kolorem, Łączy się on z drewnianymi elementami.

Kolekcja Jardin to seria opraw świetlnych w skandynawskim designie. Dzięki drewnianym elementom nawiązują one do natury. Będą współgrać z jasnym umeblowaniem, boazerią czy dekoracjami z duszą.

Wymiary
Długość 11 cm
Szerokość 70 cm
Wysokość 150 cm
Waga 1.78 kg
Do pobrania