Lampa wisząca Kalula – nowoczesny wybór do Twojego salonu

Szukasz lampy, która odmieni Twoje wnętrze lub podkreśli nowoczesny charakter aranżacji? Lampa wisząca Kalula to designerska propozycja oświetlenia do salonu lub jadalni. Trzy stylowe klosze rozmieszczone symetrycznie na czarnej listwie zapewnią Ci jasne i precyzyjne oświetlenie oraz dodadzą atrakcyjności wnętrzu.

Lampa wisząca Kalula została wykonana z czarnego metalu i szkła o tej samej barwie. Oprawę klosza tworzą ozdobne, geometrycznej sześciany ze stali. W środku każdego z nich znajduje się oprawka na żarówkę. Klosze zostały umieszczone na prostych czarnych zwisach i prostokątnej podsufitce o szerokości 77 cm.

Lampa pozwala na montaż żarówek o typie gwintu E27 i maksymalnej mocy 40W. Najlepiej sprawdzą się żarówki filamentowe, które podkreślą designerski charakter lampy. Klasa szczelności IP20 chroni oświetlenie przed kurzem i zwiększa trwałość lampy.

Wymiary 94,5x77x18 cm sprawiają, że lampa będzie dobrym wyborem do średniej wielkości pomieszczenia. Oświetlenie możesz uzupełnić o inne modele z serii Kalula.

Wymiary
Długość 18 cm
Szerokość 77 cm
Wysokość 94,5 cm
Waga 2.7 kg
Do pobrania