Lampa wisząca Kama - klasyczna forma w klimacie loft

Surowe, loftowe wnętrza zyskują coraz więcej zwolenników. W czym tkwi ich urok? Być może w połączeniu minimalizmu i funkcjonalności, które dają niesamowity klimat. Fascynują Cię nowoczesne aranżacje w stylu loftowym? A może chcesz odświeżyć swoje wnętrze i wprowadzić do prostego wystroju oryginalny akcent? Lampa wisząca Kama doskonale uzupełni Twoje pomieszczenie.

W tej lampie wiszącej wszystko skupia się wokół minimalistycznej, chłodnej formy. Mleczny klosz przypominający żarówkę od razu zwraca uwagę i nie pozwala oderwać od siebie wzroku. Tak nietypowy design nawiązuje wprost do loftowych dekoracji, gdzie oszczędność gra pierwsze skrzypce. W aranżacjach tego typu charakterystyczne są widoczne źródła światła - zupełnie jak w Lampie wiszącej Kama, gdzie to właśnie klosz odgrywa rolę żarówki. Jednak to nie wszystko. Całokształt lampy przełamuje przewód w kontrastującym, czerwonym kolorze. Taki akcent ożywi najbardziej minimalistycznie urządzone pomieszczenie.

Nowoczesna lampa Kama to produkt renomowanej firmy Argon. Dobierz do niej oświetlenie E27 60W w kategorii „źródła światła”.

Wymiary
Szerokość 24 cm
Wysokość 90 cm
Waga 3.4 kg
Do pobrania