Lampa wisząca Karla – subtelny urok szkła w „surowym” wydaniu

Aranżacje w stylu loftowym i minimalistycznym powinny być obficie oświetlone – w przeciwnym razie wnętrze nie będzie miało efektu „wow” i sprawi ponure wrażenie. Jeśli zatem szukasz odpowiedniego oświetlenia do surowych wnętrz, lampa wisząca Karla to dobry wybór.

Beton, szkło i prosta forma – wszystko to, co jest modne w nowoczesnych wnętrzach, znajdziesz właśnie w tej lampie. Dzięki betonowym elementom ten trójpłomienny zwis robi duże wrażenie i wyróżnia się wśród szklanych lamp. Jednocześnie klosze z mlecznego szkła dodają konstrukcji subtelności, dzięki czemu lampa sufitowa Karla nadaje wnętrzu przyjemny klimat. Regulowane przewody umożliwią Ci kaskadowe ustawienie kloszy – lampa będzie wyglądać jeszcze ciekawiej, a przy tym rozświetli pomieszczenie na różnych płaszczyznach.

Betonowa lampa świetnie komponuje się ze szkłem, stalą nierdzewną, a także ze ścianami pokrytymi betonem architektonicznym. Za jej pomocą możesz stworzyć nastrojowe oświetlenie do posiłków przy stole, choć lampa sprawdzi się także jako oświetlenie główne salonu i kuchni.

Wymiary
Średnica 32 cm
Wysokość 110 cm
Waga 4.9 kg
Do pobrania