Lampa wisząca Karla – nowoczesny duet szkła i betonu

Chcesz dobrze rozświetlić salon, kuchnię czy sypialnię, ale zależy Ci również na podkreśleniu nowoczesnego stylu aranżacji? Dobrym rozwiązaniem dla Ciebie będzie lampa wisząca Karla – zobacz, jak za jej pomocą możesz stworzyć wymarzone wnętrze.

Konstrukcja tej niezwykłej lampy opiera się na podłużnej podsufitce z betonu, dzięki czemu jest to oświetlenie na miarę designerskich, oryginalnych wnętrz. Mimo „surowej” formy lampa sufitowa Karla prezentuje się subtelnie, a przy tym spowija pomieszczenie łagodnym światłem. Jest to zasługa kloszy z mlecznobiałego szkła, które tłumią światło żarówek. Mocowania kloszy również są betonowe, przez co całość sprawia wrażenie spójnej i wykonanej z dbałością o detale. Wysokość lampy możesz regulować, aby dopasować ją do wysokości wnętrza.

Dzięki szklanym kloszom betonowa lampa dodaje wnętrzu elegancji i wprowadza harmonijny klimat – możesz więc użyć jej jako oświetlenia sypialni czy salonu. Ten model świetnie komponuje się z nowoczesnymi projektami bazującymi na betonie, szkle i wysokim połysku.

Wymiary
Długość 55 cm
Szerokość 13,5 cm
Wysokość 110 cm
Waga 4.7 kg
Do pobrania