Lampa wisząca Kula - dla wielbicieli klasyki

Cenisz sobie klasyczne przedmioty, które nie wychodzą z mody i pełnią swoje funkcje przez długie lata? Z pewnością przypadnie Ci do gustu prosta i minimalistyczna lampa wisząca Kula. Jej ogromną zaletą jest uniwersalność: lampa Kula pasuje do każdego wnętrza, niezależnie od stylu, w jakim jest urządzone. Nawet jeśli za jakiś czas zdecydujesz się na zmianę wystroju, lampa kula może w dalszym ciągu spełniać swoje zadanie.

Uniwersalna lampa wisząca wykonana jest ze stali w kolorze chrom. Posiada szklany klosz w odcieniu kremowym. Lampa ma wymiary: 120 cm (długość) x 30 cm (średnica klosza). Wewnątrz klosza znajduje się oprawka na jedną żarówkę z gwintem typu E27 i mocą maksymalną 60 W.

Klasyczny i ponadczasowy urok lampy kuli sprawia, że z pewnością będzie ona cieszyć oczy domowników i stanie się ozdobą salonu. Lampa daje jasne światło, idealne np. do czytania lub wykonywania precyzyjnych czynności. Kula jest łatwa do utrzymania w czystości. Szklany klosz wystarczy przetrzeć z kurzu wilgotną ściereczką.

Wymiary
Długość 30 cm
Szerokość 30 cm
Średnica 30 cm
Wysokość 135 cm
Waga 2 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Lemir Wosik i Wesołek spółka jawna