Lampa wisząca Land – piękne, eleganckie klosze o kształcie kuli

Kulista lampa przypadnie do gustu osobom preferującym dodatki o awangardowej formie i precyzyjnym wykonaniu. Spokojne, stonowane, aczkolwiek obdarzone sporą dawką uroku. Stworzone z myślą o nowocześnie zaaranżowanych wnętrzach, a przy tym na tyle uniwersalne, aby mogły odnaleźć się w subtelnych, minimalistycznych aranżacjach.

Lampa wisząca Land osadzona jest na płaskiej, okrągłej podsufitce, z której wychodzą 3 cienkie, fantazyjnie „połamane” ramiona. Na każdym z nich umieszczono szklaną kulę, w której wnętrzu kryje się źródło światła. Być może prezentowałaby się nudno, gdyby nie zróżnicowana długość oraz geometryczny kształt ramion. Taka ich budowa wprowadza szczyptę ożywczej dynamiki do całej konstrukcji. Na uwagę zasługuje duża konsekwencja kolorystyczna. Wszystkie elementy są utrzymane w bieli, dzięki czemu oświetlenie nabrało wyjątkowej lekkości.

3 punktowa lampa wisząca to znakomita propozycja do salonu. Swoją ciekawą formą uatrakcyjni aranżację kącika wypoczynkowego. Ma niezwykle uniwersalną stylistykę, dlatego z powodzeniem możesz wykorzystać ją także jako dekorację sypialni, pokoju dziecka, przedpokoju, łazienki.

Wymiary
Długość 27,5 cm
Szerokość 20 cm
Wysokość 35 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Justa Elektron Sp. z o.o.