Lampa wisząca Largo – przyszłość w dobrym stylu

Urządzasz gustowne wnętrze w nowoczesnym stylu i szukasz odpowiedniego oświetlenia, które podkreśli jego styl? Minimalistyczna lampa wisząca Largo w szarym kolorze to wybór, który bez wątpienia sprawdzi się w każdym pomieszczeniu. Przekonaj się sam, jak pięknie będzie wyglądać przyszłość w Twoim domu.

Nowoczesna lampa wisząca Largo składa się z dwóch pierścieni zawieszonych w asymetryczny sposób. Mniejszy z nich umieszczony jest wewnątrz większego, a przecinające się elementy przykuwają uwagę i tworzą ciekawy efekt. Oświetlenie wykonane zostało z najlepszej jakości metalu. Jego szary kolor pasuje do kolorystyki każdego wnętrza i podkreśla jego nowoczesny charakter. Źródło neutralnego, przyjaznego dla oczu światła stanowi wbudowany moduł LED, kryjący się za osłoną z akrylu. Cztery wytrzymałe przewody utrzymują lampę przymocowaną do okrągłej podstawy na suficie.

Oświetlenie Largo w minimalistycznym stylu będzie prezentować się świetnie zarówno w salonie, sypialni, kuchni czy przestrzennym korytarzu. Sprawdzi się jako ozdoba nowoczesnych wnętrz, jak i tych klasycznie urządzonych.

Wymiary
Średnica 59 cm
Wysokość 92 cm
Waga 2.9 kg
Do pobrania