Lampa wisząca Largo – przyszłość oświetlenia

Marzysz o nowoczesnym designerskim wnętrzu? Nie zapomnij o odpowiednim oświetleniu, które podkreśli modny, futurystyczny styl. Lampa wisząca Largo o oryginalnej formie zachwyci każdego, kto odwiedzi Twój dom i sprawi, że poczujesz się, jakbyś żył w przyszłości.

Nowoczesne oświetlenie Largo składa się z dwóch, asymetrycznie powieszonych pierścieni. Mniejszy okrąg umieszczony jest wewnątrz większego, co daje wrażenie dynamizmu. Całość wykonana została wytrzymałego metalu w uniwersalnym białym kolorze, pasującym do każdego stylu i kolorystyki wnętrz. Źródło przyjaznego dla oczu światła stanowi wbudowany w obręcze moduł LED, ukryty za akrylową osłoną. Całość przymocowana jest do okrągłej podstawy za pomocą estetycznie wyglądających przewodów.

Dzięki unikatowej lampie wiszącej Largo Twoje wnętrze zyska modnego i nowoczesnego wyglądu. Oświetlenie świetnie sprawdzi się w przestrzennym holu, futurystycznym salonie czy minimalistycznej kuchni. Przekonaj się sam, jak będzie wyglądać przyszłość w Twoim domu.

Wymiary
Średnica 45 cm
Wysokość 84 cm
Waga 2.3 kg
Do pobrania