Lampa wisząca Largo – przyszłość jest teraz

Szukasz oświetlenia, które podkreśli Twoje nowoczesne, designerskie wnętrze? Modna, futurystyczna lampa wisząca Largo zachwyci każdego swoją oryginalną formą i innowacyjnością. Sprawdź, jak będzie wyglądać oświetlenie przyszłości w Twoim domu.

Nowoczesna lampa wisząca Largo składa się z dwóch, asymetrycznie zawieszonych pierścieni. Mniejszy z nich umieszczony jest wewnątrz większego, a całość wyróżnia dynamiczna i unikatowa forma. Oświetlenie wykonane zostało z wytrzymałego metalu w modnym srebrnym kolorze, podkreślającym nowoczesny styl aranżacji i pasującym do każdej kolorystyki wnętrz. Akrylowa osłona kryje wbudowany moduł LED, który stanowi źródło przyjaznego dla oczu światła. Lampa przymocowana jest do okrągłej podstawy za pomocą czterech estetycznie wyglądających przewodów.

Oryginalna lampa wiszącej Largo nada Twojemu wnętrzu modnego i nowoczesnego wyglądu. Oświetlenie świetnie sprawdzi się chociażby w przestrzennym holu, minimalistycznym salonie czy kuchni w futurystycznym stylu. Będzie również stanowić ciekawy kontrast we wnętrzach retro lub eklektycznych.

Wymiary
Średnica 45 cm
Wysokość 84 cm
Waga 2.3 kg
Do pobrania