Lampa wisząca Lauda — nowoczesna i subtelna

Lampa Lauda to idealny wybór do nowoczesnego pomieszczenia. Proste i jednocześnie subtelne wzornictwo sprawdzi się we wnętrzach w stylu skandynawskim, minimalistycznym oraz glamour. Ciekawy design w połączeniu z wysokiej jakości materiami sprawiają, że lampa stanowi efektowny i praktyczny element wyposażenia wnętrza.

To, co wyróżnia model to smukły kształt klosza wykonanego ze szkła w kolorze opal. Mleczne szkło klosza sprawia, że światło jest ciepłe i wprowadza przytulny nastrój. Minimalistyczny stelaż ze stali chromowanej podkreśla nowoczesne wzornictwo lampy oraz zapewnia odpowiednią stabilność.

Lampa Lauda została wyposażona w klasyczną oprawkę E27 pozwalającą na zamontowanie źródła światła o mocy maksymalnej 60 W. Dzięki temu pojedynczy punkt świetlny sprawdzi się jako główne oświetlenie średniej wielkości pomieszczenia.

Możesz także połączyć ją z potrójnym modelem, tworząc efektowną i spójną aranżację świetlną. Seria Lauda to dobry wybór do nowoczesnego salonu, jadalni oraz sypialni.

Wymiary
Szerokość 14 cm
Wysokość 100 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Argon