Lampa wisząca Lava — klasyka i elegancja

Lampa wisząca Lava to klasyczna propozycja pojedynczej lampy wiszącej, która świetnie sprawdzi się eleganckim, stylowym wnętrzu każdego domu. Wysokiej jakości materiał wykonania, ciekawe wzornictwo oraz prosty kształt sprawiają, że jest to propozycja zarówno do salonu, kuchni, jak i domowego korytarza.

Największą ozdobą lampy jest biały klosz o średnicy 34 cm z efektownym złotym obramieniem. Mleczne szkło daje ciepłe i przytulne światło, które wprowadzi nastrój w każdym pomieszczeniu. Całość podtrzymywana jest przez czarną podsufitkę i krótki, prosty łańcuch wykonany z czarnej stali.

Lampa posiada oprawkę E 27 z możliwością zastosowania źródła światła o mocy maksymalnej 60 W. Dzięki temu mimo niewielkich rozmiarów jest w stanie zapewnić oświetlenie nawet dużego pomieszczenia. Klasa szczelności IP20, zabezpiecza konstrukcję lampy przed pyłkami i zanieczyszczeniami.

Pojedyncza lampa wisząca Lava jest podstawowym elementem większej kolekcji o tej samej nazwie. Możesz łączyć ją z kilkupłomiennymi lampami wiszącymi, lampą stołową oraz efektownymi kinkietami, tworząc spójne oświetlenie w całym pomieszczeniu.