Lampa wisząca LEHDET, czarna – postaw na unikalny design

 

Jeśli pragniesz stworzyć wnętrze, które uzewnętrznia Twoje umiłowanie prostoty i nowoczesnego designu, to skieruj swój wzrok na lampę wiszącą LEHDET. Dlaczego właśnie na nią? Ponieważ łączy niebanalne wzornictwo inspirowane naturą z szerokim zastosowaniem, co pozwoli Ci tworzyć intrygujące aranżacje w każdym wnętrzu.

 

Lampa wisząca LEHDET stanowi niezwykle oryginalny element wystroju, który możesz umieścić zarówno w przestrzeni mieszkalnej, jak i usługowej czy handlowej. Ten ujmujący dodatek zachwyci w restauracji, salonie kosmetycznym czy ekskluzywnym butiku.

 

LEHDET efektownie rozprasza światło, co sprawia, że wokół pojawia się magiczna gra świateł i cieni. Ta lampa wprowadza do pomieszczenia wyjątkowy klimat, który niemalże przywołuje naturę do wnętrza.

 

Regulowana wysokość zawiesi pozwoli Ci umieścić lampę dokładnie w tym miejscu, w którym sobie życzysz – tuż nad kuchenną wyspą, jadalnianym stołem lub wysoko pod sufitem salonu.

 

Lampa LEHDET umożliwia stworzenie harmonijnego i oryginalnego klimatu we wnętrzu. Wybierz dodatek, który podkreśli unikalność i stylowość Twojej przestrzeni.

Wymiary
Długość 110 cm
Głębokość 80 cm
Średnica 80 cm
Wysokość 150 cm
Waga 3.5 kg
Do pobrania