Lampa Lena — nowoczesność i elegancja

Szukasz lampy, która odmieni Twoje wnętrze? Lampa Lena to doskonały wybór do salonu, jadalni lub obszernej klatki schodowej. Model wyróżnia się ciekawą konstrukcją oraz niecodziennymi możliwościami dostosowania oświetlenia do Twoich aktualnych potrzeb.

Dekoracyjna lampa została wykonana z metalu w kolorze szczotkowanego aluminium. Główny element dekoracyjny stanowi aluminiowe koło o średnicy 80 cm, w które został wbudowany świecący panel LED. Konstrukcja podtrzymywana jest przez minimalistyczne łańcuszki zamontowane na okrągłej podstawie.

Panel LED jest energooszczędny oraz stwarza ciekawe możliwości aranżacji świetlnej pomieszczenia. Możesz włączać pojedynczo tylko niektóre obszary świecące lub cieszyć się blaskiem całej lampy. Moduł posiada także możliwość trzystopniowej regulacji natężenia światła za pomocą ściennego włącznika.

Lampa Lena świetnie sprawdzi się w dużych pomieszczeniach reprezentacyjnych. Niecodzienna konstrukcja nadaje nowoczesnego charakteru oraz spektakularnego efektu każdemu wnętrzu.

Wymiary
Średnica 80 cm
Wysokość 150 cm
Waga 2.4 kg
Do pobrania