Lampa wisząca Liana — wyjątkowy nastrój w Twoim domu!

Lampa wisząca Liana to ciekawa i designerska propozycja stworzona z myślą o nowoczesnych i romantycznych wnętrzach. To, co wyróżnia ten model, to trzy opływowe i dekoracyjne klosze zwisające nieregularnie z minimalistycznej, nowoczesnej podstawy oraz wysoka jakość użytych materiałów.

Klosze lampy zostały wykonane z mlecznego szkła o ciepłej barwie, które wprowadza do pomieszczenia przytulny nastrój. Subtelna ozdoba w postaci spływającej po szkle kropli sprawia, że lampa ma nieco sentymentalny charakter, co w połączeniu ze stelażem w kolorze chrom daje intrygujący efekt.

Trzy punkty świetlne zostały wyposażone z oprawki E27 z możliwością zastosowania źródła światła o maksymalnej mocy 40W w każdym z nich. W utrzymaniu czystości pomaga zastosowana klasa szczelności IP20, dzięki której na lampie nie zbiera się kurz i zanieczyszczenia.

Wisząca trójpłomienna lampa Liana to dobry wybór do salonu i na klatkę schodową. Lampa będzie się też pięknie prezentować nad łóżkiem w sypialni. Możesz łączyć ją z innymi modelami z serii.

Wymiary
Długość 80 cm
Średnica 34 cm
Waga 2.56 kg
Do pobrania