Lampa wisząca Lilu - nowoczesność i styl

Lampa sufitowa Lilu wyróżnia się nietypowym kształtem i bardzo wysoką jakością wykończenia. Trzy montowane w niej żarówki pozwolą na wystarczające oświetlenie nawet bardzo dużych pomieszczeń. Nowatorski styl zastosowany w projekcie lampy sprawia, że będzie ona doskonałym uzupełnieniem stylowych mieszkań i domów. Szczególnie polecana do wnętrz futurystycznych i klasycznych z elementami modernistycznymi.

Obudowa wokół lamp w czarnym kolorze akcentuje nowoczesność. Zawinięty kabel prowadzący uwypukla indywidualny charakter obiektu. Mimo nietypowych rozwiązań lampa zachowuje prosty styl i klasyczny sznyt. Przy tym elegancja nie jest w żaden sposób pozorowana.

Wspomniane trzy żarówki pozwalają na zoptymalizowanie jakości oświetlenia w pomieszczeniach. Zastosowanie żarówek o odpowiedniej klasie energetycznej pozwoli dobrać barwę światła adekwatną do potrzeb. Sprzyjają temu zamontowane uniwersalne oprawy kompatybilne z żarówkami o wszelakiej klasie energetycznej. Zatem światło uzyskane z tej lampy może być wyjątkowo ciepłe, przypominające babcine domostwo jak i surowe i zimne. W zależności od potrzeb.

 

Wszechstronność zastosowania

Ciekawe kształty zaproponowane przez projektanta sprawiają, że może zostać zastosowana w wielu różnego rodzaju pomieszczeniach. Świetnie odnajdzie się w domach i mieszkaniach jak i jako element wyposażenia biura. W mieszkaniu znajdzie miejsce w jasnej jadalni, ale też w salonie czy w pokoju młodzieżowym. Gdziekolwiek powieszona będzie się schludnie prezentować i uatrakcyjni ogólny wygląd pomieszczenia.

Warto również zaznaczyć, że jest bardzo łatwa w montażu. Nie sprawi zatem żadnego problemu domowemu majsterkowiczowi.


  • Wykończenie w kolorze czarnym
  • Wewnątrz klosze w kolorze białym, mlecznym
  • Źródło światła 3xE27 60W, brak w wyposażeniu
  • Wymiary
    Waga 3.8 kg
    Do pobrania