Lampa dekoracyjna Bombka „Lina” - świąteczny akcent świetlny, który nadaje wnętrzom charakteru.

Wyjątkowy czas świąt wymaga wyjątkowej oprawy. Dotyczy to także oświetlenia pomieszczeń. Ozdobna Lampa dekoracyjna Bombka „Lina” świetnie się do tego nadaje. Jak mało która lampa kojarzy się z okresem świątecznym, jest jednocześnie użyteczna i dekoracyjna. Już nie tylko choinka, bombki, światełka, szopka i inne dekoracje oddadzą podniosły klimat świąt, ale także oświetlenie. Lampa może wisieć w każdym pokoju, w sklepie i wielu miejscach, w których możemy pozwolić sobie na dekoracje. Lampka sprawdzi się w aranżacjach boho, klasycznych i nowoczesnych.

Lampa Lina zrobiona jest ze szkła. Wygląda jak tradycyjna bombka choinkowa, zawieszona na kablu. Umieszczone wewnątrz stałe oświetlenie LED o mocy 0,03 W ma barwę białą i ciepłą i jest rozpraszane w pomieszczeniu w miły dla oka, nastrojowy sposób. Lampa dekoracyjna Bombka „Lina” jest transparentna. Jej wymiary wynoszą: 18 × 18 × 18 cm.

Lampa dekoracyjna Bombka „Lina” wygląda efektownie w pojedynkę, ale można zestawić ją z innymi, takimi samymi lub też kojarzącymi się ze świętami. Może wisieć nie tylko w salonie, ale również w jadalni, co doda świątecznego klimatu podczas posiłków.

Wymiary
Długość 18 cm
Szerokość 18 cm
Wysokość 18 cm
Waga 0.2 kg
Do pobrania