Lampa wisząca Lirano – jasna strona minimalizmu

Dopasowane oświetlenie nie tylko zapewnia dobrą widoczność po zmroku, ale również upiększa i urozmaica aranżację. Szukasz czegoś ponadczasowego, co nie znudzi Ci się po miesiącu? Szklana lampa wisząca Lirano to wybór na lata, który łączy klasykę i nowoczesność w urzekającej formie.

Minimalistyczny klosz w kształcie stożka zwraca uwagę, lecz nie dyktuje stylu i nie przytłacza wnętrza – to idealny wybór do niewielkich pomieszczeń, w których okazałe abażury zaburzają proporcje. Grafitowe szkło dobrze przepuszcza światło, a zarazem łagodzi zbyt ostry blask, czym stwarza odpowiednie warunki do wieczornego odpoczynku. Dzięki chromowanym dodatkom lampa wisząca Liranonabiera luksusowego wykończenia, co jest mile widziane w eleganckich aranżacjach. Długi przewód możesz wyregulować, dostosowując wysokość zawieszenia lampy do wymiarów pomieszczenia.

Ze względu na niewielkie gabaryty klosza jest to idealna lampa do kuchni – prosty kształt ułatwi jej czyszczenie. Pojedynczy zwis może pojawić się także w dużym salonie lub jadalni, najlepiej zamontuj go tuż nad stołem. W nieco bogatszej aranżacji możesz zawiesić kilka lamp obok siebie na różnych wysokościach.

Wymiary
Długość 115,5 cm
Szerokość 22 cm
Średnica 22 cm
Wysokość 120 cm
Waga 1.5 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Argon