Lampa wisząca Lirano – eleganckie oświetlenie XXI wieku

Lampa, oprócz funkcji typowo użytkowej, może również uosabiać styl domowników, eksponować detale aranżacji i upiększać wnętrze. Jeśli więc masz spore oczekiwania wobec oświetlenia, lampa wisząca Lirano to doskonałe rozwiązanie do Twojego domu.

Preferujesz elegancki wystrój w nowoczesnym wydaniu? W takim razie ta lampa z pewnością będzie pasować do Twojego salonu – jej podstawą jest okrągła podsufitka z metalu, do której przyczepione są trzy szklane klosze. Konstrukcja prezentuje się lekko i finezyjnie, dlatego nie musisz obawiać się, że żyrandol 3-punktowy zdominuje wnętrze. Dzięki chromowanym elementom lampa sprawia wrażenie solidnej, a przy tym zyskuje współczesny charakter. Abażury wiszące kaskadowo dają rewelacyjny efekt w wysokich pomieszczeniach i w miejscach wartych zaakcentowania (stół jadalniany, wyspa kuchenna).

Szklana lampa wisząca Lirano pasuje do stylowych wnętrz, w których panuje swobodna elegancja – możesz ją zastosować na przykład w jadalni w stylu Hampton lub salonie urządzonym na wzór nowojorskiego apartamentu. Aby okazać konsekwencję w aranżacji, dodaj dekoracje ze szkła i chromowanego metalu.

Wymiary
Długość 115,5 cm
Średnica 22 cm
Wysokość 115,5 cm
Waga 3.8 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Argon