Oświetl pomieszczenie

Wykorzystywanie światła w pomieszczeniach jest czynnością podstawową przy projektowaniu mieszkania. Odpowiednie ułożenie lamp znacząco ułatwia późniejszą egzystencję, biorąc pod uwagę fakt prostszego poruszania się po wnętrzu. Widać tą zależność przede wszystkim w nocy, gdy naszym jedynym przewodnikiem staje się kontakt. To właśnie wtedy lampa wisząca odgrywa niebagatelną rolę w całym procesie naszego poruszania się. W momencie znalezienia kontaktu czujemy się jak gdybyśmy byli w domu, odsłaniając przed sobą mroki pomieszczenia. Odpowiednio mocne oświetlenie umożliwia również funkcjonowanie po zmroku, nie martwiąc się przy okazji o pogorszenie się stanu wzroku. Niejednokrotnie mamy obawy o to czy praca w nocy nie wpływa to negatywnie na nasze oczy. Jeśli jesteśmy zabezpieczeni wysokiej jakości światłem działanie negatywne jest doprawdy minimalne.


Świetny dodatek

Lampa ozdobna wisząca może być również wykorzystywana jako klasyczny dodatek do wnętrza. Idealnie można skomponować ją z całym projektem pomieszczenia, w którym żyrandol lampy będzie kwintesencja stylu. Prostota wykonania, która charakteryzuje lampę Lirano idealnie sprawdzi się do nowoczesnych wnętrz. Jej klasyczny klosz transparentny podkreśli fakt nietuzinkowego wykończenia wnętrza, dodając mu jednocześnie klasycznego wyglądu.


Solidność

Lampa wisząca wykonana została w kolorze chromu, który świetnie sprawdzi się jako dopełnienie całościowej kompozycji wnętrza. Jest ona na tyle uniwersalna, że sprawdzi się nawet w skomplikowanych projektach wykończenia wnętrz.

Wymiary
Szerokość 23 cm
Wysokość 90 cm
Waga 1.5 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Argon