Nowoczesne oświetlenie do aranżacji w chłodnych barwach

Lola to lampa wisząca, która charakteryzuje się ponadczasowym designem. Taki model nigdy nie wychodzi z mody, ponieważ jest na tyle uniwersalny, że pasuje do wielu miejsc w mieszkaniu i nie tylko. Salon, kuchnia, przedpokój, gabinet, biuro, bar – to tylko kilka przykładów na wykorzystanie jej jako oświetlenia. Najlepsza do aranżacji nowoczesnych, loftowych, minimalistycznych, klasycznych, vintage. Dzięki prostemu, ale zawsze na czasie designowi ma wiele zastosowań.

Lampę Lola wykonano z metalu. Jej klosz ma tradycyjny kształt odwróconego kielicha na długiej lince. Elementy wykończeniowe i podsufitka mają dekoracyjny charakter i stanowią delikatną ozdobę lampy. Źródło światła to żarówka (E27) – dobieramy ją osobno, warto więc zainwestować w energooszczędną żarówkę LED. Kolory lampy to grafit, a dekoracyjne dodatki mają kolor satyny. Wymiary wynoszą: 30 × 190 cm.

Pasuje do stonowanych odcieni szarości, czerni, bieli i grafitu w wystroju. Dobrze zgrywa się z kamieniem i elementami metalowymi. Pasują do niej meble białe, czarne i drewniane.