Lampa wisząca Lugano – odmieni Twoje wnętrze!

Lampa wisząca Lugano to spektakularna propozycja oświetlenia do nowoczesnego wnętrza. Imponujące wymiary, surowe materiały i kontrastowa kolorystyka sprawiają, że lampa Lugano to dobry wybór do przestronnych wnętrz w stylu loftowym lub industrialnym.

Trzy drewniane listwy w kolorze brązowym zostały umieszczone na prostych metalowych zwisach o różnej długości. Stelaż lampy został wykonany z metalu w kolorze czarnym. Każda listwa posiada efektowną metalową obejmę oraz zintegrowane światło led. Lampa wyróżnia się rozmiarem i designerskim charakterem.

Lampa wisząca Lugano o wymiarach 100x132x10 cm to oświetlenie, które świetnie sprawdzi się w pomieszczeniach o większym metrażu. Lampa posiada wbudowane źródło światła led o strumieniu 2800 lm i temperaturze barwowej 3000K. Jasne białe światło zapewnia precyzyjne i naturalne oświetlenie.

Lampa Lugano to stylowa propozycja do nowoczesnego wnętrza. Model świetnie sprawdzi się w roli głównego oświetlenia salonu, jadalni lub sypialni. Lampa to także dobry wybór na klatkę schodową.

Wymiary
Długość 10 cm
Szerokość 132 cm
Wysokość 100 cm
Waga 4.5 kg
Do pobrania