Dekoracyjna lampa, która wnosi do wnętrza luksus i blask

Lampa wisząca Luxoria to oświetlenie, obok którego nie przechodzi się obojętnie. Jest bardzo dekoracyjna i świetnie wygląda zarówno wieczorem, gdy świeci jak i w dzień, kiedy kryształki odbijają promienie słońca. Nadaje pomieszczeniu niezwykłego klimatu i upiększa je. Pasuje przede wszystkim do salonu. Sprawdzi się w eleganckiej restauracji lub sali reprezentacyjnej. Jest wymarzona do pełnego przepychu stylu glamour, ale może sprawdzić się również w niektórych pomieszczeniach nowoczesnych i klasycznych.

Luxoria została zrobiona z metalu i kryształków. Wiszący na długim zawiesiu żyrandol składa się z okrągłej metalowej obręczy, do której przytwierdzone są kaskadowo opadające kryształki, co daje bardzo dekoracyjny efekt. Lampa ma sześć źródeł światła – żarówek, których nie ma w komplecie i trzeba dokupić je osobno. Można wybierać dedykowane do niej żarówki LED (gwint G9) – są energooszczędne. Luxoria jest w kolorach chromowanego metalu i transparentnym (kryształki). Wymiary to: 38 × 154 cm.

Lampa zgra się zarówno z meblami o dużej ilości przeszkleń, jak i tymi, które są stylizowane na antyki. Sprawdzi się w jasnych i ciemnych aranżacjach. Dla wzmocnienia efektu można zestawić ją z kinkietem z tej samej kolekcji.

Wymiary
Średnica 38 cm
Wysokość 154 cm
Waga 5.35 kg
Do pobrania