Dodaj charakteru wnętrzom, dzięki niebanalnej lampie Madalyn

Wisząca lampa Madalyn to nowoczesna alternatywa dla typowych, standardowych lamp, jakie można zobaczyć w większości mieszkań. Ten typ oświetlenia najlepiej sprawdzi się w pomieszczeniach typu loft i nowoczesnych. Na pewno wpasuje się w stylistykę pokoju młodzieżowego. Może znaleźć swoje miejsce w salonie, kuchni i jadalni. Świetna do baru, pubu, kawiarni. Nad stolikiem w industrialnym wnętrzu prezentuje się naprawdę zjawiskowo. Idealna dla tych, którzy lubią nieoczywiste rozwiązania w wystrojach wnętrz.

Lampa Madalyn została wykonana z metalu. Ma regulowany przewód i nie posiada kloszy, są tu miejsca na żarówki – typ gwintu E27. Do metalowej belki przymocowane są elementy metalowe, zakończone miejscem na żarówkę. Ponieważ żarówki nie znajdują się w komplecie i trzeba nabyć je osobno, możesz zdecydować się na energooszczędne LEDowe. Lampa jest lakierowana na czarno. Wymiary wynoszą: 53 × 51 × 130 cm.

Czarna lampa Madalyn pasuje do ciemnych wnętrz, choć w kontraście z bielą również może wyglądać bardzo dobrze. Elementy metalowe, kamień, drewno – ciemne lub szare to z pewnością będzie się dobrze komponować z lampą.

Wymiary
Długość 53 cm
Szerokość 51 cm
Wysokość 130 cm
Waga 1.5 kg
Do pobrania