Biel i złoto — połączenie idealne

Lampa wisząca Marco to rozwiązanie, które zapewni Ci równomierne oświetlenie wnętrza. Będzie również pełnić rolę wspaniałej ozdoby, która wpisze się w każdy styl. Połączenie dwóch kolorów, a konkretniej bieli i złota — gwarantuje subtelny, lecz nadal interesujący efekt wizualny. Jasne lampy w ostatnim czasie są niebywale popularne. Wprowadzają odrobinę jasności i świeżości.

Marco jest lampą wykonaną ze stali. To materiał twardy, sprężysty i solidny. Pomimo białego koloru, jego utrzymanie w czystości nie jest wcale wymagające. Montaż również nie przysporzy Ci żadnych problemów!

Odpowiednie oświetlenie wnętrza jest niezwykle istotne. Ma bezpośredni wpływ na komfort życia i samopoczucie. Lampa wisząca Marco posiada trzy źródła światła o maksymalnej mocy 15 W, zatem najlepiej sprawdzi się w oświetlaniu konkretnego miejsca — może to być biurko, stół czy kanapa z ławą.

Lampa ta stanowi połączenie jakości, estetyki i skuteczności. Postaw na rozwiązanie, z którego naprawdę będziesz zadowolony — pod każdym względem. Wybierz wiszącą lampę Marco!

Wymiary
Szerokość 65 cm
Wysokość 102 cm
Do pobrania