Prosta lampa do nowoczesnych aranżacji

Lampa wisząca Mareperla posiada dość prosty design. Z jednej strony nawiązuje do tradycyjnych rozwiązań, które dobrze znamy, a z drugiej to nowoczesny typ oświetlenia. Dobrze czuje się we wnętrzach minimalistycznych, loftowych, nowoczesnych i eklektycznych. Oprócz pomieszczeń mieszkalnych jak salon, kuchnia, sypialnia, jadalnia może sprawdzić się w biurze, sklepie czy kawiarni.

Lampę Mareperla wykonano ze stali. Ma długie zawiesie, na którym znajduje się dość tradycyjny klosz w kształcie kielicha. Efektywną i prostą ozdobę stanowią tu chromowane elementy oraz kryształowy dekor, umieszczony wewnątrz klosza.

Źródłem światła jest to żarówka o gwincie E27. Dobieramy ją osobno, więc można postawić na energooszczędną żarówkę ledową. Kolorami lampy są czerń, chrom (elementy wykończenia) i kryształowy (dekor). Wymiary wynoszą: 27,5 × 110 cm.

Czarna, nowoczesna lampa Mareperla to z pewnością świetne rozwiązanie do pokoju nastolatka, dobrze wpasuje się w nowoczesną i prostą aranżację. Efektownie oświetli również domowy gabinet.

Wymiary
Średnica 27,5 cm
Wysokość 110 cm
Waga 0.98 kg
Do pobrania