Idealne oświetlenie twojego salonu

Lampa wisząca Margo to intrygujące połączenie nowoczesności, blasku, efektywności i elegancji. Wszystkie te cechy może zawierać oświetlenie w twoim salonie. I nie tylko w salonie, ponieważ lampa Margo pasuje również do dużej sypialni czy jadalni, gabinetu, sali reprezentacyjnej, recepcji eleganckiego hotelu czy sali restauracyjnej. Ze względu na kolorystykę lepiej sprawdzi się w ciemniejszych i chłodnych barwach wystroju. Pasuje do wnętrz w stylu nowoczesnym, loftowym i glamour.

Lampa Margo została zrobiona ze szkła i stali. Dzięki regulowanym zwisom można nadać jej wrażenia ruchu, poprzez nierówne rozmieszczenie kloszy. Pięć szklanych, ciemnych kloszy w kształcie kielicha nadaje lampie efektownego i niezwykle eleganckiego wyglądu. Pięć źródeł światła stanowią żarówki o gwincie E27 – dobierając je do lampy, stawiaj na energooszczędne żarówki LED.

Kolorystyka lampy utrzymana jest w czerni i chromie. Wymiary to: 40 × 40 × 70 cm.

Oświetlenie takie jak lampa Margo będzie pięknie współgrać z kamieniem, meblami o metalowych elementach i wszelkimi odcieniami szarości. Połączenie czerni z bielą w wystroju wnętrza, również może być dla niej ciekawą opcją.