Delikatna i efektowna do średniego i małego salonu

Lampa wisząca Margo jest bardzo elegancką i efektowną formą oświetlenia. Najlepiej pasuje do salonu, ale może wisieć też w sypialni, kuchni, przedpokoju, gabinecie. Pasuje do pokoi hotelowych i niewielkich obiektów restauracyjnych. Najlepiej współgra z wystrojem w stylu glamour, ale będzie się prezentować równie dobrze w aranżacjach klasycznych i nowoczesnych. Może być używana jako oświetlenie w różnych kolorystycznie wnętrzach, ale najlepiej odnajdzie się w ciepłych i pastelowych.

Lampa Margo została wykonana ze stali i szkła. Jest bardzo elegancka. Na długim zawiesiu znajduje się ładny, szklany, nieduży klosz. Złote metalowe zwieńczenie klosza wygląda bardzo ozdobnie.

Źródło światła stanowi żarówka. Dobierając ją do lampy, warto wybrać żarówkę LED. Kolorami lampy są czarny mat i złoto, co jest bardzo efektownym połączeniem. Wymiary lampy to: 13 × 80 cm.

Czarno-złota delikatna lampa Margo będzie się świetnie prezentować w małym salonie lub sypialni, urządzonej w jasnych kolorach w stylu glamour.

Wymiary
Długość 50 cm
Średnica 50 cm
Szerokość 50 cm
Wysokość 100 cm
Waga 0.5 kg
Do pobrania