Elegancka salonowa lampa Margo

Lampa wisząca Margo to blask i elegancja w jednym. Wyjątkowo dobrze zaprezentuje się w reprezentacyjnym salonie jak i gabinecie w stylu glamour. Może ozdobić aranżację również w stylu klasycznym i nowoczesnym. Pasuje do różnych mebli, zarówno ciemnych jak i jasnych. Najlepiej prezentuje się w ciepłych kolorystycznie pomieszczeniach. Doskonale sprawdzi się w salonie, oraz jadalni, dużym przedpokoju, bibliotece, eleganckiej restauracji. Nadaje wnętrzom szlachetnego blasku.

Wiszącą lampę Margo wykonano ze stali i szkła. To 5-płomienna lampa o różnej długości zwisów (możliwość regulowania). Pięć szklanych kloszy w kształcie kielicha jest wykonanych z półprzezroczystego szkła. Elementy wykończenia są wykonane z metalu i także stanowią ozdobę.

Lampa ma aż pięć źródeł światła, co oznacza, że należy dobrać do niej pięć żarówek. Najbardziej praktycznym rozwiązaniem będą żarówki LED. Kolory lampy Margo – czarny mat i złoto. Wymiary wynoszą: 40 × 40 × 70 cm.

Lampa będzie pasować do jasnych i ciemnych drewnianych mebli, lub mebli z elementami metalowymi. Będzie ładnie współgrać z ozdobami i bibelotami w złotym kolorze.

Wymiary
Długość 57 cm
Szerokość 57 cm
Średnica 57 cm
Wysokość 100 cm
Waga 2.1 kg
Do pobrania