Nowoczesna i pełna blasku

Lampa wisząca Margo to wyjątkowo efektowny rodzaj oświetlenia, które można zastosować zarówno w pomieszczeniach domowych, jak i w kawiarni, barze, czy hotelu. W domu będzie pasować do salonu, sypialni, gabinetu czy przedpokoju. Przyciąga wzrok dzięki interesującemu designowi, który można zgrać ze stylem nowoczesnym, loftowym, klasycznym i glamour. Jest to więc oświetlenie dość uniwersalne. Nada blasku dosłownie i w przenośni wnętrzom w chłodnych barwach wystroju.

Lampa Margo jest zrobiona ze szkła i stali. To połączenie plus intrygująca kolorystyka przyciąga wzrok. Zwisy trójpłomiennej lampy są różnej długości, którą można regulować. Każdy zwieńczony jest stylowym, pięknym kloszem w formie kielicha.

Źródła światła to żarówki. Tu jest ich trzy, a ponieważ dobieramy je sami, warto zdecydować się na żarówki LED. Kolory lampy to matowa czerń i chrom. Wymiary wynoszą: 25 × 25 × 80 cm.

Utrzymana w ciemnych kolorach lampa Margo będzie świetnie wyglądała w otoczeniu mebli z dużą ilością przeszkleń, ciemnych lub dla kontrastu – białych.

Wymiary
Długość 50 cm
Średnica 50 cm
Szerokość 50 cm
Wysokość 100 cm
Waga 1.55 kg
Do pobrania