Lampa wisząca Marisa czarna – stylowe oświetlenie Twojego domu

Lampa wisząca Marisa czarnawyróżnia się oryginalnym designem i dopracowanym wzornictwem. Największą ozdobą lampy jest ażurowy klosz średnicy 40 cm. 174,7 cm wysokości sprawia, że model świetnie sprawdzi się w wyższych pomieszczeniach oraz na klatce schodowej. Ażurowy klosz zapewnia ciekawy efekt cienia na ścianach.

Klosz lampy został wykonany z czarnego metalu. Ażurowa konstrukcja posiada liczne wycięcia, które efektownie przepuszczają światło. W środku znajdują się trzy, symetrycznie rozmieszczone, oprawki na żarówki. Najlepiej postawić na modny model filamentowy, który podkreśli nowoczesny charakter lampy.

Trójpłomienna lampa pozwala na montaż żarówek o maksymalnej mocy światła 40W i typie gwintu E27. Takie rozwiązanie sprawia, że lampa zapewnia dużo światła i świetnie sprawdzi się zwłaszcza w dużych pomieszczeniach. Możesz umieścić ją w centrum lub nad blatem stołu.

Lampa wisząca Marisa czarna stwarza liczne możliwości aranżacyjne. Możesz umieścić ją w centrum lub nad blatem stołu. Stylowe oświetlenie podkreśli wyjątkowy charakter Twojego wnętrza!

Wymiary
Średnica 40 cm
Wysokość 174,7 cm
Waga 1.82 kg
Do pobrania