Estetyczna i nowoczesna lampa do twojego pokoju

Lampa wisząca Maserlo z jednej strony posiada prosty design i łatwo dopasować ją do wielu aranżacji, a z drugiej jej nietypowa kolorystyka wyróżnia ją pośród podobnych propozycji. Najlepiej odnajdzie się w ciepłych wnętrzach domowych: salonie, sypialni, jadalni, kuchni – urządzonych w ciepłych barwach. To połączenie razem z lampą Maserlo stworzy klimatyczny, domowy azyl, w którym przyjemnie jest zrelaksować się po ciężkim dniu. Najlepsza do stylu nowoczesnego i klasycznego.

Do stworzenia lampy Maserlo użyto metalu i tkaniny. Cylindryczny abażur z tkaniny jest wewnątrz pomalowany błyszczącym lakierem, co pięknie odbija światło. Abażur wisi na linkach, które mogą być regulowane.

Źródło światła to żarówka – wybierając ją, możesz kupić żarówkę LED, będzie dłużej świecić i pozwoli na zaoszczędzenie energii. Kolor lampy to ciekawy odcień beżu, który został podbity blaskiem złotego lakieru we wnętrzu. Wymiary to: 38 × 110 cm.

Można stworzyć z tą lampą przyjemny, klimatyczny salonik, wypełniony meblami z jasnego drewna. Będą tu pasowały pastelowe ściany i dodatki.