Ciepły blask światła i domowy klimat

Lampa wisząca Maserlo to oświetlenie, które ociepla pomieszczenie. Kolorystyka świetnie zgrywa się z ciepłymi barwami wystroju, drewnem, pastelowymi ścianami i dodatkami. To typ lampy, która sprawdzi się w salonie, sypialni, kuchni, jadalni, pokojach hotelowych i wielu innych wnętrzach. Łatwo dopasować ją do różnych aranżacji. Najlepiej pasuje do stylu nowoczesnego i klasycznego. Pokój oświetlony lampą Maserlo staje się przytulnym kącikiem, w którym z przyjemnością wypoczywamy.

Lampa wisząca Maserlo zrobiona jest z metalu i tkaninowego abażuru. Metalowe są także elementy uzupełniające w lampie. Tkaninowy abażur ma owalny kształt i zawieszony jest na linkach, które mają możliwość regulacji.

Lampa ma dwa źródła światła, które stanowią żarówki. Dobierając je, stawiajmy na żarówki LED, które świecą o wiele dłużej, niż tradycyjne. Kolorystyka lampy to połączenie beżu i złota. Klosz pomalowany jest wewnątrz na złoto, co dodatkowo ociepla emitowane światło. Wymiary wynoszą: 78 × 22 × 110 cm.

Można dopasować lampę do wielu aranżacji, najlepiej sprawdzi się w jasnych, ciepłych wnętrzach w połączeniu drewna i bieli. Można uzupełnić pomieszczenie o inne lampy z tej kolekcji.

Wymiary
Długość 110 cm
Głębokość 78 cm
Szerokość 22 cm
Wysokość 78 cm
Do pobrania