Idealna do przestronnych wnętrz

Lampa wisząca Maserlo sprawdzi się w bardzo różnych pomieszczeniach, szczególnie tych przestronnych, jak duże salony, jadalnie, gabinety, sale reprezentacyjne czy niektóre kawiarnie i restauracje. Wyróżnia się ciekawym połączeniem ciepłych i chłodnych kolorów, dzięki czemu łatwiej dopasować ją do różnych wystrojów. Najlepiej sprawdza się w pomieszczeniach umeblowanych w stylu nowoczesnym, klasycznym, eklektycznym. Jest modną alternatywą dla tradycyjnego rodzaju lamp.

Lampa Maserlo została wykonana z metalu i tkaniny. Elementy dodatkowe lampy są wykonane z metalu w kolorze satynowanego niklu. Kształt tkaninowego abażuru przypomina grubą obręcz. Ciekawy efekt dało pomalowanie jego wnętrza na kolor z zupełnie innej gamy barw.

Źródła światła w lampie są dwa. Żarówki należy dobrać osobno, przy czym warto skusić się na energooszczędne LED. Lampa jest w kolorze ciemnoszarym. Wnętrze klosza zostało pomalowane na ciepły, złoty kolor. Wymiary wynoszą: 100 × 25 × 110 cm.

To rodzaj uniwersalnego oświetlenia, które będzie dobrze wyglądać w pomieszczeniu umeblowanym w ciepłych odcieniach drewna, jak i nowoczesnych meblach białych, czy szarych. Można zestawić z innymi lampami z kolekcji.