Nowoczesna lampa w kształcie diamentu z czarnych prętów. Nowoczesne źródło światła i stylowy dodatek do industrialnych wnętrz w jednym. Oferowana lampa sufitowa to bardzo oryginalne i efektowne akcesorium. Wykonany z czarnego metalu klosz odwzorowuje kształt diamentu. Lampa zachwyci miłośników surowej, minimalistycznej elegancji, a także fanów wystroju wnętrz w stylu retro lub vintage.

Szczegóły:

Typ produktu: Lampa wisząca
Styl: Nowoczesny
Kolor główny: Czarny
Rodzaj materiału: Metal
Materiał: Stal
Materiał klosza: Metal
Kształt: Klatka
Gwint żarówki: Max. 60W
Liczba żarówek: 1

Wymiary:

Długość kabla: 93 cm
Głębokość: 31 cm
Szerokość: 31 cm
Wysokość: 117 cm
Waga: 1 kg

W ofercie: 1 x Lampa wisząca, W skład oferty nie wchodzi żarówka

Cechy produktu: Długość kabla może być regulowana przez elektryka, Oświetlenie ukierunkowane na wybrane miejsce, Doskonale pasuje do wnętrz industrialnych, Połączenie piękna z funkcjonalnością, Optymalna wydajność energetyczna, Łatwe w pielęgnacji i wytrzymałe materiały

Montaż: Wymaga instalacji. 20-40 min.
Dodatkowe informacje: Lampa nadaje się do źródeł światła o klasie energetycznej od A (najbardziej efektywna energetycznie) do G (najmniej efektywna energetycznie). Do lampy nadają się żarówki typu LED, żarówki halogenowe oraz energooszczędne. Kable oraz pozostałe części elektryczne mogą być skracane wyłącznie przez elektryka z uprawnieniami.

Wskazówki dotyczące pielęgnacji:

Stal:
1.Elementy miedziane lub chromowane należy polerować przeznaczonymi do tego środkami
2.Aby uniknąć zarysowań, nie używać mleczka do czyszczenia
3.Czyścić za pomocą ogólnodostępnych, delikatnych środków myjących oraz miękkiej ściereczki, po przetarciu na mokro wytrzeć do sucha.
Wymiary
Długość 31 cm
Głębokość 31 cm
Średnica 31 cm
Szerokość 31 cm
Wysokość 117 cm
Do pobrania