Lampa wisząca Mirror – oświetlenie, które się wyróżnia

Lampa wisząca Mirror to spektakularna propozycja oświetlenia do stylowego wnętrza. Designerski model świetnie odnajdzie w eklektycznych aranżacjach w stylu vintage lub boho. To dobry wybór do salonu, sypialni…a nawet łazienki! Szczególnie jeśli umieścisz ją na tle okrągłego lustra.

Lampa wisząca Mirror wyróżnia się kształtem i kolorystyką. Stylowy okrąg o średnicy 60 cm został wykonany z metalu w kolorze złotym. Taśma led została umieszczona na całej długości konstrukcji, dzięki czemu po zapaleniu światła, lampa zapewnia dekoracyjny efekt świetlistego kręgu.

Energooszczędne źródło światła led zapewnia jasne i ciepłe oświetlenie. Lampa posiada strumień światła 2100 lm i temperaturę barwową 3000 K. Zastosowana klasa szczelność IP44 chroni konstrukcję lampy przed kurzem oraz dostępem wilgoci.

Lampa wisząca Mirror to sposób na precyzyjne i ekologiczne oświetlenie oraz wprowadzenie designu do Twojego wnętrza. Nietypowy kształt oraz szlachetna kolorystyka sprawiają, że model prezentuje się bardzo efektownie.

Wymiary
Średnica 60 cm
Wysokość 150 cm
Waga 3.1 kg
Do pobrania