Lampa wisząca Monarch – postaw na blask!

Lampa wisząca Monarch to spektakularna propozycja oświetlenia do dużego wnętrza. Imponujących rozmiarów stelaż, złoty kolor oraz 6 punktów światła sprawia, że model się wyróżnia. Możesz zawiesić go w salonie, na antresoli lub otwartej klatce schodowej. Efekt „Wow” gwarantowany!

Lampa Monarch to połączenie klasyki i nowoczesności. Z jednej strony lampa przywodzi na myśl klasyczny żyrandol z kandelabrami, z drugiej zachwyca prostotą i nowoczesnym kształtem. 6 ramion rozchodzi się koncentrycznie od środka lampy. Każde z nich posiada prostą oprawkę na żarówkę, która pełni równocześnie funkcję klosza.

Sześciopłomienna lampa wisząca Monarch posiada oprawki na żarówki o typie gwintu E14 i maksymalnej mocy 40W. Klasa szczelności IP20 chroni konstrukcję lampy przed kurzem oraz zwiększa jej trwałość.

Lampa wisząca Monarch posiada istnie królewskie wymiary! Rozmiar 180x70x70 cm sprawia, że oświetlenie jest bardzo dekoracyjne oraz powinno być odpowiednio wyeksponowane. To idealny wybór do przestronnego wnętrza o wysokich ścianach.

Wymiary
Długość 70 cm
Szerokość 70 cm
Wysokość 180 cm
Waga 2.3 kg
Do pobrania