Lampa wisząca Montebaldo – design, który pokochasz

Lampy wiszące rozświetlają Twój pokój i eksponują każdy jego detal. Jednocześnie same mogą być efektownym akcesorium. Jeśli nudzą Cię jasne odcienie i poszukujesz funkcjonalnej lampy o niebanalnym designie – Lampa wisząca Montebaldo jest właśnie dla Ciebie.

Geometryczne kształty i prosta kolorystyka to kwintesencja nowoczesnych wnętrz. Dlatego jeśli uwielbiasz ten styl, Lampa wisząca Montebaldo będzie idealnym dodatkiem Twojego pomieszczenia. Zwisające klosze zaprojektowano tak, by przypominały dwa połączone sześciany, jeden w postaci szkieletu. Tak oryginalna lampa z pewnością przykuje uwagę Twoich gości i sprawi, że ich wzrok padnie nie tylko na wystrój, lecz także na oświetlenie. Sprawdzi się najlepiej w pokojach z meblami w odcieniach szarości, beżu i jasnego brązu. Uzyskasz stylowy efekt jeśli powiesisz lampę wiszącą nad dębowym lub sosnowym stołem w jadalni.

Dodatek zachwyca również szlachetnym doborem kolorystyki. Połączenie głębokiej czerni i złotych akcentów to jeden z tych duetów, obok którego nie da się przejść obojętnie. Zwłaszcza jeśli chodzi o lampę Montebaldo.

Wymiary
Długość 110 cm
Waga 5.941 kg
Do pobrania