Lampa wisząca Nelson – świetlany sojusz betonu i metalu

Styl industrialny przywrócił do łask beton, który tym razem występuje nie jako surowiec budowlany, lecz element dekoracyjny. Jeśli i Ty dostrzegasz fenomenalny potencjał betonu w aranżacji wnętrz, lampa wisząca Nelson pozwoli ci osiągnąć zamierzony efekt „fabryki” w Twoim domu.

W tej lampie jest wszystko to, czego oczekują fani loftowych i industrialnych stylizacji. Czarny abażur z metalu nawiązuje do oświetlenia niegdyś używanego na budowach i w halach produkcyjnych. Detale z betonu wzmacniają surowy charakter lampy, a jednocześnie mogą tworzyć spójną kompozycję ze ścianami i podłogami wykończonych materiałami o strukturze zastygłego cementu. Całość jest bardzo wyrazista, choć nie przytłacza wnętrza – dzięki ażurowej formie metalowa lampa wisząca Nelson zachowuje wizualną lekkość oraz dobrze przepuszcza światło.

Ten model możesz zamontować w każdym pomieszczeniu – pokoju dziennym, kuchni, sypialni, a nawet dużym holu. Jeśli wnętrze nie potrzebuje mocnego światła, zastosuj dekoracyjną żarówkę Edisona. Pamiętaj jednak, że to lampa w stylu industrialnym, dlatego najlepiej prezentuje się w otoczeniu surowej cegły i betonu oraz wyposażenia z metalu.

Wymiary
Długość 100 cm
Średnica 37 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Sollux Lighting