Można stworzyć z nią wyjątkową aranżację

Lampa wisząca Newa ma klasyczny design, ale nietypową kolorystykę, dzięki czemu można użyć jej do stworzenia ciekawej aranżacji w salonie, pokoju młodzieżowym, przedpokoju, gabinecie. Może też wisieć nad kawiarnianym stolikiem. Sprawdzi się w pomieszczeniach, które zostały umeblowane na sposób klasyczny, nowoczesny i minimalistyczny. Oświetla całość, nie przytłaczając wnętrza. Zastosowanie kilku takich samych lamp może dać interesujący efekt.

Lampa Newa składa się głównie ze szkła - szklany jest półprzezroczysty, walcowaty klosz, który zawieszono na długim regulowanym przewodzie. Kształtem lampa Newa nawiązuje do klasyki, ale wyróżnia ją kolorystyka. Źródło światła to żarówka (gwint E27). Można zastosować dedykowaną do tej lampy żarówkę LED. Kolorem lampy jest głęboki odcień grafitu. Wymiary to: 18 × 90 cm.

Za pomocą Newy można stworzyć ciekawą kompozycję z lampą we wnętrzach w kolorach bieli, czerni i grafitu. Trzy lampy zawieszone na różnej wysokości będą ciekawie wyglądały nad stołem nowoczesnej jadalni.

Wymiary
Szerokość 18 cm
Wysokość 90 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Argon