Nowoczesne oświetlenie do przestronnych wnętrz

Lampa wisząca Odelia to bardzo dekoracyjna forma oświetlenia w nowoczesnym stylu. Pasuje do przestronnego salonu, gabinetu, biblioteki, sal reprezentacyjnych, restauracji. Jest elegancka i nietypowa, dobrze prezentuje się w zestawieniu z nowoczesnym umeblowaniem i nieoczywistymi rozwiązaniami kolorystycznymi. Pasuje do wnętrz nowoczesnych, industrialnych, loftowych, a nawet glamour. Stanowi wyrazisty i przyciągający uwagę punkt w każdym wnętrzu.

Lampa Odelia została wykonana ze stali i szkła. Jej konstrukcja jest metalowa i opiera się na nietypowym rozmieszczeniu ramion, które wieńczą kuliste, szklane klosze. Lampa Odelia ma osiem źródeł światła, które stanowią żarówki. Nie ma ich w komplecie, więc należy dobrać je osobno. Do lampy pasują zarówno tradycyjne, jak i energooszczędne żarówki LED. Kolory lampy to czerń, brąz antyczny i transparentny. Wymiary wynoszą: 79 × 150 cm.

Współtworzy doskonałą całość z jasnym i ciemnym wystrojem. Pasują do niej srebrne i złote dodatki. Można zestawiać z innymi lampami z tej kolekcji (np. kinkietami).