Lampa wisząca Pinto Gold – elegancja wcale nie musi być nudna

Jeśli nie masz przekonania do oświetlenia o wymyślnych kształtach, a nowatorskie materiały wykorzystywane do jego produkcji budzą Twoje wątpliwości, zdecyduj się na ten model. Ta złota lampa wisząca to przykład designu, który lawiruje na granicy między klasyką a nowoczesnością. Posiadając taką „błyskotkę”, z łatwością podkreślisz prestiż aranżacji salonu lub sypialni. Przemycisz też do niej szyk i ciepły, złocisty blask.

Czarne zawieszenie niejako przekierowuje uwagę na szklaną oprawkę, a przy okazji dodaje jej finezji i optycznej lekkości. Lampa wisząca Pinto Gold wyposażona jest w podwójny klosz. Ten zewnętrzny ma formę transparentnej tuby. Wewnętrzny wygląda niczym zwężany ku dołowi lejek, a do tego ma piękne, złote wykończenie. Osłonka - dzięki kreatywności projektantów - prezentuje się wręc spektakularnie.

Złoty zwis z podwójnym kloszem po trosze inspirowany jest art déco, dlatego we wnętrzach o takiej stylistyce odnajdzie się najlepiej. Jego bezpretensjonalna forma równie dobrze będzie komponować się z wystrojem klasycznym, nowoczesnym, minimalistycznym.