Lampa wisząca Piu – dawka pozytywnej energii

Jeśli szukasz oświetlenia, które wniesie do wnętrza luz, wiosenny klimat i świeżość, postaw na tę lampę. Pomarańczowy jest też barwą ludzi kreatywnych, sprzyjającą działaniu. Jeśli ten opis pasuje do Ciebie, zdecyduj się na lampę wiszącą Piu. Będzie ona też ciekawym uzupełnieniem wystroju artystycznej pracowni lub firmy prowadzącej kreatywne działania.

Pomarańczowa lampa sufitowa jest świetną propozycją zwłaszcza do wnętrz pomalowanych na kolory bazowe. Jeśli jednak nie boisz się łączyć ze sobą odważnych kolorów, zdecyduj się np. na zestawienie jej z fioletowymi lub burgundowymi ścianami. Będzie ona też świetnym dodatkiem do surowych, ceglanych murów i betonowych ścian.

Model posiada niewielki półkolisty klosz o średnicy 9 cm z metalu z przewodem w oplocie tekstylnym. Lampa posiada możliwość regulacji wysokości w zakresie od 30 do 100 cm. Wymaga zamontowania żarówki typu E27 o mocy max. 60W.

Lampa Piu posiada klasę szczelności IP20, co oznacza, że jest chroniony przed pyłkami i zanieczyszczeniami o średnicy równej i powyżej 1,25 cm. W ofercie BRW.pl znajdziesz ten model również w innych żywych kolorach, np. miętowym lub czerwonym, a także gotowe kompozycje świetlne i pojedyncze moduły.

Wymiary
Długość 13 cm
Szerokość 13 cm
Średnica 13 cm
Wysokość 80 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Lemir Wosik i Wesołek spółka jawna