Lampa wisząca Priddy - Twój sposób na aranżację!

Szukasz stylowego oświetlenia do salonu lub jadalni? Lampa wisząca Priddy to designerska propozycja, która świetnie sprawdzi się zarówno w nowoczesnym pomieszczeniu utrzymanym w stylu industrialnym, jak i we wnętrzach w klasycznych aranżacjach.

Lampa Priddy posiada cztery półkoliste klosze ze stali lakierowanej w kolorze czarnym. Od wewnątrz klosze pokryte zostały białym lakierem, dzięki czemu dobrze odbijają jasne światło i zapewniają dobre oświetlenie. Całość podtrzymywana jest przez prostokątną, masywną podsufitkę, z której symetrycznie zwisają cztery czarne kable.

Cztery punkty światła zapewniają dokładne oświetlenie nawet dużego pomieszczenia. Regulowana wysokość sprawia, że lampa będzie dobrym wyborem zarówno do wysokich przestronnych pomieszczeń, jak i sprawdzi się w roli oświetlenia stołu lub kuchennego barki.

Możesz także połączyć ją z innymi lampami z serii Priddy, tworząc spójne oświetlenie całego pomieszczenia. Prosta, symetryczna budowa w połączeniu z głębokim matowym kolorem prezentują się bardzo efektownie.

Wymiary
Długość 110 cm
Głębokość 97,5 cm
Szerokość 15,5 cm
Wysokość 97,5 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Eglo