Lampa wisząca Puro — zaproś światło do twojego domu

Pięciopłomienna lampa wisząca Puro to designerska i praktyczna propozycja do stylowego pomieszczenia. Lampa posiada pięć punktów świetlnych ulokowanych w okrągłych kloszach z mlecznego szkła. Połączenie najlepszej jakości materiałów z dopracowaną stylistyką sprawia, że model prezentuje się bardzo efektownie.

Białe klosze w formie kuli rozchodzą się symetrycznie wzdłuż listwy wykonanej z lakierowanej na czarno stali. W centralnym punkcie lampy znajduje się największy klosz, od którego rozchodzą się kolejne, coraz mniejsze. Całość podtrzymywana jest przez okrągłą stalową podsufitkę.

Lampa posiada pięć punktów świetlnych z oprawkami na gwint typu G9. W każdym z nich możesz zamontować żarówkę o maksymalnej mocy światła 20W. Mleczne szkło kloszy sprawia, że światło jest przyjemnie rozproszone oraz wprowadza przytulny nastrój.

Konstrukcja lampy jest wyjątkowo szczelna oraz odporna na wnikanie kurzu i pyłu, dzięki klasie szczelności IP44. Lampa dobrze prezentować się będzie w salonie, gabinecie oraz w korytarzu.

Wymiary
Długość 12 cm
Szerokość 65 cm
Wysokość 16 cm
Waga 1.4 kg
Do pobrania