Lampa sufitowa z naturalnego rattanu. Ta wisząca lampa to świetny sposób na wprowadzenie naturalnego akcentu do każdego pomieszczenia, od kuchni po sypialnię. Klosz składający się z metalowej ramy i rattanowej plecionki, przyciągnie wzrok i wypełni pomieszczenie jasnym, bezpośrednim światłem. Ręczne wykonanie lampy i jej naturalny odcień pozwalają dopasować ją do każdej nowoczesnej aranżacji.

Szczegóły:

Typ produktu: Lampa wisząca
Styl: Nowoczesny
Kolor główny: Naturalny
Rodzaj materiału: Rattan
Materiał: Rattan
Materiał dodatkowy: Metal
Materiał klosza: Rattan
Kształt: Dzwon
Gwint żarówki: Max. 40W
Liczba żarówek: 1

Wymiary:

Długość kabla: 80 cm
Głębokość: 36 cm
Szerokość: 36 cm
Wysokość: 124 cm
Waga: 1 kg

W ofercie: 1 x Lampa wisząca

Cechy produktu: Ciekawe efekty świetlne dzięki otwartej konstrukcji klosza, Równomierne oświetlenie całego pomieszczenia, Modny design i kolor, Idealne zarówno do sypialni jak i salonu, Wysoka jakość wykonania, Ręczne wykonanie

Montaż: Wymaga instalacji
Dodatkowe informacje: Lampa nadaje się do źródeł światła o klasie energetycznej od A (najbardziej efektywna energetycznie) do G (najmniej efektywna energetycznie). Do lampy nadają się żarówki typu LED, żarówki halogenowe oraz energooszczędne. Kable oraz pozostałe części elektryczne mogą być skracane wyłącznie przez elektryka z uprawnieniami. Zachowaj szczególną ostrożność przy otwieraniu opakowania, jeżeli korzystasz z ostrych narzędzi, ponieważ mogą one uszkodzić produkt. Ze względu na ręczne wykonanie każdego produktu, mogą występować różnice w fakturze i kolorze. Są to cechy charakterystyczne materiału i nie stanowią wady produktu.

Wskazówki dotyczące pielęgnacji:

Rattan:
1.Czyścić wyłącznie suchą materiałową ściereczką, bez żadnych środków myjących.
Wymiary
Długość 36 cm
Głębokość 36 cm
Średnica 36 cm
Szerokość 36 cm
Wysokość 124 cm
Do pobrania