Lampa wisząca Rika – unikatowy drewniany pająk

Połączenie klasyki drewna, dawnych ludowych inspiracji i nowoczesnego designu? Dlaczego nie! Jeśli mariaże nowoczesnego wzornictwa z tym, co ponadczasowe są szczególnie bliskie Twoim upodobaniom – lampa wisząca Rika na pewno przypadnie Ci do gustu. Ta lampa to oryginalny “drewniany pająk” inspirowany dawnymi lampami, które obecnie możesz podziwiać w skansenach. Ludowe wzornictwo zyskuje tu całkiem nowoczesny wymiar, jednak to, co się nie zmienia, to ponadczasowość i uniwersalność drewna.

Lampa wisząca Rika przypadnie do gustu miłośnikom stylu eko oraz tym, którzy na co dzień lubią się otaczać przedmiotami z naturalnych materiałów, bez plastiku i sztucznych tworzyw. Jednopłomienna lampa wisząca wykonana jest z drewna OSB z metalową chromowaną podsufitką oraz transparentnym przewodem. Abażur lampy dostarczany jest w elementach do samodzielnego złożenia. Lampa idealnie wpasowuje się w styl eko..

Drewniana lampa Rika ma długość zwisu 120 cm, dzięki czemu polecana jest zwłaszcza do pomieszczeń z nieco wyższym stropem.

Wymiary
Długość 120 cm
Średnica 40 cm
Waga 1.25 kg
Do pobrania