Nowoczesna ciekawa lampa do modnego wnętrza

Lampa wisząca Salado to pięciopłomienny zwis, który wpisuje się w nowoczesną stylistykę wnętrz mieszkalnych i nie tylko. Jest to zupełnie nowa alternatywa dla tradycyjnego oświetlenia. Może wisieć w salonie, sypialni, jadalni, gabinecie, barze, sklepie. Jest uniwersalna i pasuje do bardzo różnych pomieszczeń. Najlepiej odnajduje się w pomieszczeniach w stylu nowoczesnym, może być oświetleniem dla wnętrz klasycznych i loftowych.

Lampa Salado wykonana jest z metalu. To lampa, która ma aż pięć źródeł światła, umieszczonych w oryginalnych ażurowych kloszach – osłonkach na żarówki, wykonanych z metalu. Dzięki fakturze kloszy światło nie jest stłumione i w pomieszczeniu jest naprawdę jasno!

Źródła światła – żarówki (E14) nie znajdują się w komplecie. Można wybrać dedykowane do lampy energooszczędne żarówki LED. Kolorem lampy jest chrom. Wymiary to: 100 × 36 × 17 cm.

Pasuje nad stołem w nowoczesnej jadalni lub w gabinecie. Zarówno w jasnych, jak i ciemnych wystrojach prezentuje się ciekawie i przyjemnie dla oczu.

Wymiary
Długość 100 cm
Szerokość 36 cm
Wysokość 17 cm
Waga 1.6 kg
Do pobrania